Svježe
10Meters SC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,OM2 Multimode 50/125,Dupleks,UO u SC Optičke Skakač Patch Vrpcu dine Kejbl,

10Meters SC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,OM2 Multimode 50/125,Dupleks,UO u SC Optičke Skakač Patch Vrpcu dine Kejbl,

Disponibilidad del producto: Dostupno je narudžbi
KM 20.25


Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,
Multimode 50/125, Dupleks, 10 Meters
Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.
Tehnički Specifikacije :
Naručio informacija : optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; customiz
Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove. Sve uvoz dužnosti i porezi su odgovornost kupca. Sadržaj je poslao da kupac je potvrdio adresu od ponedeljka do petka (Vikend& Praznik isključeni) Molim vas provjeriti svoje brodske adresu pažljivo prije odlaska. Ako želiš da mijenjati adresu, pariz ljubazno nas kontaktirati,Inače, bilo kakve promjene informacije mogu biti primećeni jednom poslat
NAPOMENA :
Predmet će biti prebačen iz hong konga;
Dostava put razlikuje od 3 do 25 radnim danom :
SAD/Glavni Europeancountries10~15working dana
Drugim zemljama15~25working dana
Hitno,pariz nekako izabrati izraze kao DHL,UPS,Fedex i tako dalje.
Jer listu ograničenja, nismo ubaciti mnoge stvari.
Većina Kupci Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje! ! ! ! ! ! ! !
Garancija&Vrati Mi pružamo 1 godinu zamjena i 3 godine održavanje garancija. Garancija ne pokriva zloupotreba, ostecenja, oštecenja od vode, gubitka ili krađe. Sve kupovine možda se vratio within14 dana od dana od kupovine za povrat novca ili zamjenu. Sve proizvode mora biti u njihovo prvobitno stanje. Roba koji je oštećen ili nestala komponente, nije refundable
Kontaktirajte Nas, nadamo se da si srecan sa naših proizvoda i službi i u red nas nagraditi s pet zvjezdica rejting. Tvoj pozitivan feedback će biti sjajno encourgement za nas u budućnosti posao. Ako imaš nešto vrijedno sugestije ili bilo kakvih problema sa naše stvari ili isporuka. Molimo vas da nas kontaktirati odmah pre nego što si nam dao neutralan ili negativna povratne informacije. Ćemo odgovor ni na jedno pitanje u roku od 24 sata (osim Vikend i Praznike ). Onda ćemo sve od sebe da riješim taj problem što je PRIJE moguće.
O Nama Dobrodošli u našu Aliexpress radnju! Osnovao u 2008, Shenzhenu IO-VEZA tehnologija Co., Ltd je vodeći proizvođač,nudi optičkog transceivers,optičke patch žice i optičke opremu.Svoje proizvode su isporučili područja iz Kine na cijelom svijetu Smo novog prodavača u Aliexpress, međutim, sa našom velikom timu, primarni izvor, ponudit ćemo bolje i bolje kvalitete, Takmičarski cijenu i oprezni službe.

Svojstva

:
IO-LINK
:
EBMD5SCSC010
Stanju:
Nova
Kabl dužinu:
10meters
Veza Je:
SC
Veza B:
SC
kabl tip:
Dupleks
Jezgro gladding promjeru:
50/125
Vlakna Tip:
OM2
:
Narandžasta
Vlakna promjeru:
3.0 mm
Prilagoditi:
Podrške

Najbolje ponude u kategoriji

OTDR Lansiranje Vlakna Testiranje Kutiju Zavojnicu Krug 1 kilometar SM SC / UPCSC / VOZILOMKratka Uvod : Dizajnirano za pomoć u testiranje optički kabl kad koristiš OTDR U OTDR Lansiranje Vlakna kutija je koristio s Optičkim Put Domena Reflectometers (OTDR je) pomoći smanjiti efekata OTDR je lansiranje puls na mjerenje neizvjesnosti...

Poštovani : Ovo je podsetnik da ako ti mjesto u red koristeći Aliexpress Aplikacije,ti bi da cena je mnogo jeftinije nego PC i čuva dovoljno vremena da obavite isplatu,molim te skenirati QR šifru i više iznenađenja oblik Aplikacije, Uživaj u kupovinu i hvala ti!Napredna Jednostrano Slušalice Mikrofon Prst usluge ptt Neckband Slušalicu Biciklizma Polje Taktički Slušalice Za Kenwooda BAOFENG RadioOpis : Potpuno novi & visokog kvaliteta, Mali prst usluge ptt, lako pritisneš i razgovarati bubica / zvučnik odgovara snugly u uho lako koja drži tvoj privatne razgovore...

Visoko osetljive ručnim frekvenciju metar 50mhz2.4 Gkao voki toki ham radio CTCSS DIREKTOR je dekoderFrekvenciju : 50mhzG 2.4CTCSS / DIREKTOR decpder9 V baterijapaket : 1x metar

SPECIFIKACIJEVeza tipBNC žena T tip dakle taj adapter50ohm Veza MaterijalBrass Kontakt OplatePet centi vrijedno KarakteristikeWeatherproof1 PAKETSkoro naših proizvoda koji se koristi prirodni paket.2...

Proizvod KarakteristikeVeza Tip : LC / UPCSC / UPCJezgro Pokrovom Promjeru : 62.5 / 125Dužina : 100 MetaraStrand Tip : Dupleks (2 Niti)Jezgro Pokrovom Promjeru : Multimode Oklopni (62.5 / 125)Jacketing : Zatvorenom OklopniUkršteni konektori : Muškarac da MužjakTransport : 1...

ELEKTRIČNI SPECIFIKACIJEFrekvenciju Domet144 / 430 MHzDobit2.15 / 3d BiV S W RDakle Taj Ulaz50ΩRadijacijaKompanija OmniMaksimalne Snage Ulazwatts10 WIzazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimMEHANIČKI SPECIFIKACIJEVeza TipSMAmuškiNeto TežinuJe 0,05 kgDužina40cmPromjer1.5 cmRadome BojaCrnaRadome MaterijalTPEE1...

Mi smo originalni proizvođač sa više od 10 godina iskustva za istraživanje i razvoj, proizvode i prodajem MNOGO(internet stvari) proizvode kao što IF modula, vokitoki modula i integrisane digitalni senzor modula.U međuvremenu, ODM i NAKON projekata si je pozdravio.2pcs / mnogo 2km 500m W TTL / RS232 / RS485 luku bežični podatke primopredajnik modul kit (SV651+antene+usb most odbora)SV651 je vrlo integrisane bežični prenos podataka modul, koristeći vrhunske Silikonske Laboratoriju Si4432 IF čip...

Mi smo originalni proizvođač sa više od 10 godina iskustva za istraživanje i razvoj, proizvode i prodajem MNOGO(internet stvari) proizvode kao što IF modula, vokitoki modula i integrisane digitalni senzor modula.U međuvremenu, ODM i NAKON projekata si je pozdravio.Ugrađen digitalni kompas pritisak modul SPC01SPC01 atmosferski pritisak kompas modul je multifunkcije modul uključujući atmosferski pritisak,visina,temperatura,elektronske kompas,po tržištu zahteve...

Sve naše stvari su Novi.Kompatibilni Radio Model : H777 Vruće Model Radio, NO666 S, NO777 S, NO888 S2 * Radio Snimak za H777, NO666 S, NO777 S, NO888 SToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

4 pcKamuflaže Mini VokiToki Djeca Radio Retevis RT33 8 CH 0.5 W PMR446 VOX LCD Prikaži USB Naplaćivati Dva puta Radio Amater >Napomena : 8 CH je Evropi Frekvenciju 446.00625446.09375 MhzEvropi Kanal StolKanal12345678Frekvencijama(MHz)446.00625446.01875446.03125446.04375446.05625446.06875446.08125446.0937522 CH je NAS Frekvenciju 462.5625467.7250 MhzSAD Kanal StolKanal1234567891011Frekvenciju462.5625462.5875462.6125462.6375462.6625462.6875462.7125467.5625467.5875467.6125467.6375Kanal1213141516171819202122Frekvenciju467.6625467.6875467.7125462.5500462.5750462.6000462.6250462.6500462.6750462.7000462.7250Opis : Jasno Prijem...

KARAKTERISTIKEVOX usluge ptt i mikrofon, popričaj i slušaj bez drži radioMeka slušalice materijal, ugodno da nosimVanjski mikrofon, čini savršeno zvuči izraziza vrata nosiNapravljen od dobrog kvaliteta trajnih dine kejbl, otpor povuci2 PIN konektorZa Kenwooda Ručnim Radio : KPG Serijal : KPG27 D, KPG29 D,KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D,KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D,KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 DTK Serijal : TK240, TK250, TK255, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK272 G,TK278, TK278 G, TK340, TK349, TK350, TK353, TK360, TK360 G, TK370,TK370 G, TK373 G, TK378, TK378 G, TK430, TK431, TK715, TK2100, TK2102,TK2107, TK2118, TK2160, TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3118, TK3160TH Serijal : THD7, TD7 A, TD7 AG, TD7 E, TF6, TF6 A, TF7, TF7 E,THG71, TG71 A, TG71 E, TK2, TK2 A, TK2 E, TK2 ET, N21, T21 AT,TH21 BT, T22, T22 A, T22 AT, T22 E, T25, T26, T27, T28, TH31 AT,TH31 BT, TH41 AT, TH41 BT, T42, T42 A, T42 AT, T42 E, T45, T46, T47,TH48, T55, T75, T77, TG71, T205, T215, T225, T235, T235 A,TH235 E, T315, T415Za HYT Ručnim Radio : TC268, 368,2685, 3865, 6685, TC278, 378, 388, TC2100,2088Za LINTON Ručnim Radio : POR2288, POR3288, POR6288, POR5288, POR3188, POR2188,POR3260, POR2268, POR3268 , LT6188,LT3288..Za PUXING Ručnim Radio : PX777, PX777 PlPX666, PX328, PX888, PX888 K,PX328, PX359, PX325, PX358Za WEIERWEI Ručnim Radio : VEV3288 S,VEV6288,VEV3288 D, VEVV1000, V16Za TYT Ručnim Radio : THUVF1, TUVF2, TF5, TF8Za Quansheng Ručnim Radio : TGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT,TG25 AT, TGUV1...

10 G OS2 9 / 125 Jedan Način LC / VOZILOM da LC / BRODU Dupleks Oklopni Optički KablOklopni optički kabl sa izgraditiu metal oklop može pružiti jači zaštitu optičkog vlakna od standardima optičke kabele...

50 X 16 Broj Kanala Oznaka Za motorno ulje EP450Compatiable za motorno ulje modela : EP450jedan paket uključuje : kanal oznake 50pcsNapomena : 1 Mi smo jedini brod u tvoju Alipay adresu...

8 Kanal Video Optičke Converters sa RS485 podatke 1 PairVisokog Kvaliteta / Visokim Performansama / Fabrika Wholsales cijenu.MTBF ( Znači Put Između Neuspjeh ) Preko 100.000 sata, Častim Sa Samopouzdanje!Uobičajeni brod jedan način (0~20 Km) verziju...

Aluminijske legure Instrument oklop električni ložu kutiju DIY 97 X40 X100mm NOVASpecifikacije i parametreStat: NovaMaterijal : Aluminijske legureVelicina : 97 X40 X100mmLice obrada : Pesak pucati / tragovima oksidacijeBoja : CrnaUključuju : Tijelo + 2 X tablice + jebeObičaj Služba : Kontaktirajte nas prvo.Dužina : se može promijeniti u bilo dužinuBoja : Može biti oxidated da li bojaBušiti Rupe : rupe na tanjire,rupu ovde,rupe na tijelu,kaže da ti je crtežŠtampanje : Silk ekran štampanje ili Laser kucam po tvoj crtež.

SpecifikacijeRučnim Signal Nivou MetarFrekvenciju Udaljenost : 46 MHz ~ 1 GHzNivo Mjerenje Udaljenost : 30 d Bu V ~ 120 d Bu VRadnog Vremena > 6 SatiDS2002 / DS2003 ručnim signal nivou metar je dodao aerodinamicnim izgled dizajn u najnoviji model koji čini manje telo, upaljač, više praktične i zgodno da rade.Nekoliko novih mogućnosti kao što frekvenciju domet (46 MHz ~ 1 GHz), digitalni kanal moć mjerenje i 6 kanala nagnuti dodane su u new DS2003.Ključ Karakteristike Više pouzdan : napravljena od velike snage materijal; prošlo različitih šok i kvrga testove Pametan dizajn : visoki tehniku integrisane dizajn; upaljač težinu napraviti te uživati u vašoj radio Nivou, Nagib i C / N mjera Kanal plan uredi(DS2003)SpecifikacijeDS2002DS2003FrekvencijuDometa46 MHz ~ 864 MHz46 MHz ~ 1 GHzFrekvenciju Korak50 k Hz, 100 k Hz, 1 MHz, 10 MHz i 100 MHzNivo MjerenjeDometa30 d BµV ~ 120 d BµVTačnostMozda, hvaia! javit 2 d B (20 °C mozda, hvaia! javit 5 °C)Rezoluciju0.5 d BDigitalni Moć Domet40 d BµV ~ 110 d BµVNaponUlaz Domet1 V ~ 100 V (AC / DC)Mjeri TačnostMozda, hvaia! javit 2 VRezoluciju1 VDrugiDimenziju168 mm × 71 mm × 42 mmTežine368 g (Uključujući bateriju)Radi Temperatura10 °C ~ 40 °CAudioIzgradiou zvučnik (Auto na in SINGLE FREKVENCIJU mode)NapajanjeOd 3,6 V / 2.1 AH NiMHbattery(Puni)Od 3,6 V / 2.5 AH NiMHRadnog Vremena≥6 Sati (isključiti theaudioand LCD backlight)≥4 SataPunjenje Vremena10 ~ 12 Sati (Struju taksimetar)

4 Kanal 720 P / 960 P HD CVI / AHD / TVI Pretvarač Optičke da BNC Digitalnog Video Pretvarač Optičkog Odašiljač i PrijemnikOpisi Odašiljač + Prijemnik Vlakna Modu : Jedan Način talasnim dužinama : 1310nm / 1550nm Optički Moć Budžet : 12d B Maksimalnu Prijenos Udaljenost : 20km Samostalne (Ubacite karticu verzija dostupni ,što može biti ubačene u 16slot, 19inch 2 U ili 4 U rackmountable karticu kavez)...

Veliki 3.5 "TFT boja monitorVisinu prikaži500 bendovaBend dometDupli prijemTOT i APOPrilagodljiva moć 5 / 20 / 50 W12.5 k Hz C4 FM / FDMAUnutrašnji sat kalendarČetiri skeniranje nacinaDobiti / pošalji slikuArpsuYaesu FTM400 DR dualbend mobilni primopredajnik da radim na 2 metara i 70 cm...

Nerđajućeg čelika Teleskop bendable UHF 400470mhz SMA Žena antenu za Kenwooda,Baofeng,Puxing itd vokitokiFrekvenciju : UHF 400470 MHZDužina oko 27cm(ne rastegnuti) 110cm (puna rastegnuti)Veza : SMA ŽenskePaket : 1x antenu

Jeftino 2 pin USB Program za Kablovsku DMR Radio TYT MD380 Digitalni VokiToki Ako Primopredajnik dva puta radio priborKarakteristika : 1 Ova stvar je kabl to koristi da prosledimo vaš Radio i PC, onda piše program podešavanja i učestalost vokitoki za PC.2...

2 komada / mnogo 2 Mini PCI U FL da SMA žena veza Antenu Wi Fi Pigtail Kablovsku MOŽE da SMA Jack Adapter Produžni KabelOpis : Proizvod Serijal : MOŽE da SMA Produžni kabel Porodica : Coaxial, RF pigtail kablovsku Pol : SMA Jack,djevojka pin da U...

FTTH Optičkog Test Alat Optičke Moć Metar Tester Sedam talasnu dužinu +1070d Bm Za SC CATV TestFC Veza je opcija Proizvod Opis KPM25 ručnim optički moć metar je mali i lako koristi za testiranje instrument za optičke mreže, koje mogu biti korištene za apsolutnu optički moć mere kao i za rođaka gubitak mere u optičkog vlakna...

Scroll